Klimatizace

Klimatizace je součástí každodenního života moderního člověka. Nejen, že je nepostradatelnou součástí Vašeho interiéru, ale také zárukou Vaší pohody a komfortu. 

Díky dlouholetým zkušenostem poskytuje firma Fojtách komplexní služby od návrhu vhodného řešení přímo pro Vaše potřeby až po montáž a servis nejenom v oblasti chlazení a tepelných čerpadel ve Zlíně, ale také v oblasti klimatizace
Používáním nejmodernějších technologií a individuálním přístupem k zákazníkovi se snaží naše firma vyhovět nejrůznějším požadavkům zákazníků.  

Image

Klimatizační jednotky

Poskytujeme široký výběr klimatizačních jednotek jak vestavěných, tak mobilních vhodných pro byty, rodinné domy i průmyslové objekty, které dodáme a nainstalujeme ve Zlíně i v okolí Uherského Hradiště. 

Klademe důraz nejenom na efektivnost provozu, ale také na nízkou spotřebu a vedlejší funkce jako např.: filtrace, čištění a ionizace vzduchu. Firma Fojtách klade také důraz na správné fungování instalovaných klimatizačních systémů, tedy zajišťuje pravidelnou údržbu a servis, čím je zajištěno splnění hygienických požadavků na provoz. 

Vedle funkčnosti splňujeme nejvyšší estetická měřítka. Díky modernímu designu námi dodané klimatizační jednotky splynou s Vaším interiérem.